Hoppa till sidans innehåll

Ponny


 

Klass 1P Ponny 70, 60, 50, 40 cm Clear Round

 

Kat D                                                         Fel   Tid

*1. Paulina Molander Golden Garlic RC 97     0      63,8

 Bodens Ridklubb

 

*1. Isabelle Eriksson Kilberry Bob                 0      64,8

Överkalix Ridklubb

 

2.Amanda Högström Lady Shy                      4      69,3

Vuollerims Ridklubb

 

Kat C

 

*1. Simon Whålström Top Norrsken               0     55,7

Ridklubben Dundret

 

*1. Johanna Karlsson Le Maffia                      0     62,5

Älvsby Ryttarförening

 

*1. Elin Eriksson Fabiola                                0     65,8

Vuollerims Ridklubb

 

*1. Melie Lindberg Gullström Trine 3341         0     69,9

Bodens Ridklubb

 

Kat B

 

*1. Celine Lindberg Gullström Rex                   0     55

Bodens Ridklubb

 

*1. Lia Ulvebrink Prins Bertil                          0     69,1

Vuollerims Ridklubb

 

Kat A

*1 Liv Aspebo Gunnar                                     0     65,7

Ridklubben Dundret

 

 

 

Klass 2P Ponny 85, 75, 65, 55 cm Två faser A:0+A:0 30 sekunder

Kat D Avd A                                          Fel   Tid   Fel   Tid

*1. Paulina Molander Clatch                      0      58      0     28,7

Bodens Ridklubb

 

2.Paulina Molander Golden Garlic RC 97    0       62,3   0    30,7

Bodens Ridklubb

 

3.Erika Öhrvall Nexis Adella                      0        55,7   0    34,4

Bodens Ridklubb

 

4.Isabelle Eriksson Kilberry Bob                0        58,3   0    41,9

Överkalix Ridklubb

 

5.Erika Öhrvall Solilla                                4        52,5

Bodens Ridklubb

 

 

Kat D Avd B

 

*1. Josefin Hortlund Munsboro Dice            0       57,9

Älvsby Ryttarförening

 

2.Amanda Högström Lady Shy                    7       92,2

Vuollerims Ridklubb

 

Kat C Avd A

*1. Erika Lundberg Sweet Malou                 0       50,7   0   26,9

Älvsby Ryttarförening

 

2.Melie Lindberg Gullström Trine 3341        0       64,3   0   32,1

Bodens Ridklubb

 

3.Elin Eriksson Fabiola                                0       65,5   0   32,7

Vuollerims Ridklubb

 

4. Johanna Karlsson Le Maffia                     0        57,3   0   36

Älvsby Ryttarförening

 

 

Kat C Avd B

1 Simon Wåhlström Top Norrsken                Utesl

Ridklubben Dundret

 

Kat B Avd A

*1. Celine Lindberg Gullström Rex                0       54,9  0   26,5

Bodens Ridklubb

 

Kat A Avd A

1. Liv Aspebo Gunnar                                  Utesl

Ridklubben Dundret

 

 

Klass 3P Ponny 100, 90, 80, 70 cm Två faser A:0+A:0 30 sekunder

Kat D Avd A                                          Fel   Tid   Fel   Tid

 

*1. Paulina Molander Clatch                     0      62,2.   0     29,4

Bodens Ridklubb

 

Kat D Avd B

1 Josefin Hortlund Munsboro Dice             16

Älvsby Ryttarförening

 

Kat C Avd A

 

*1.Erika Lundberg Sweet Malou                 0       57,6   0     28,2

Älvsby Ryttarförening

 

Uppdaterad: 03 OKT 2011 21:27 Skribent: Anna Isaksson

Postadress:
Vuollerims RK - Ridsport
Box 9
96030 Vuollerim

Besöksadress:
Murkisträsk 19
96030 Vuollerim

Kontakt:
Tel: 0702039838
E-post: This is a mailto link

Se all info