Hoppa till sidans innehåll

Löpande Resultat Ponny


Klass 4 LC:1 

Kategori B        
         
Placering  Ryttare Häst   Resultat
  Klubb      
1 Nikki Lou Röjfors Top Angel   57,96%
  Jokkmokks Ridklubb      
2 Klara Windstam Moate Lad   57,41%
  Vuollerims Ridklubb      
3 Tove Harnesk Prixie   53,89%
  Sikfors Ryttarförening      
         
         
Kategori C        
         
Placering Ryttare Häst   Resultat
  Klubb      
1 Nora Bjuhr Golden Dream   63.52%
  Ridsällskapet Balans      
2 Olivia Bergenstråle Fairfaxe   61.85%
  Bodens Ridklubb      
3 Alexandra Emmoth Slättens Scrappy Doo   61.11%
  Vuollerims Ridklubb      
4 Stella Friberg Hembys De Lillo   59.07%
  Luleå Ridklubb      
5 Alexandra Emmoth Derek Spotty Ass   53.15%
  Vuollerims Ridklubb      
         
         
Kategori D        
         
Placering  Ryttare Häst   Resultat
  Klubb      
1 Filippa Pirinen Munsboro Pandora   67.22%
  Haparanda Ryttare      
2 Elin Hansén Grennan Finn One   65.37%
  Bodens Ridklubb      
3 Ayla Henriksson Romero Flower   57.41%
  Vuollerims Ridklubb      

 

Klass 5 LB:1 

Kategori C        
         
Placering Ryttare Häst   Resultat
  Klubb      
1 Alma Klasson Enegårdens Kandy   71.43%
  Ridklubben Dundret      
2 Hanna Knutsson Lobelia   65.36%
  Bodens Ridklubb      
3 Olivia Bergenstråle Fairfaxe    64.82%
  Bodens Ridklubb      
4 Alexandra Emmoth Slättens Scrappy Doo   58.93%
  Vuollerims Ridklubb      
         
         
Kategori D        
         
Placering Ryttare Häst   Resultat
  Klubb      
1 Filippa Pirinen Munsboro Pandora   66.61%
  Haparanda Ryttare      
2 Elin Hansén Grennan Finn One   62.68%
  Bodens Ridklubb      
3 Ayla Henriksson Romero Flower   62.14%
  Vuollerims Ridklubb      
4 Michaela Eriksen Lulebo Black Face   56.96%
  Luleå Ridklubb      

 

Klass 6 LA:1

Kategori C        
         
Placering Ryttare Häst   Resultat
  Klubb      
1 Alma Klasson Enegårdens Kandy    66.11%
  Ridklubben Dundret      
2 Moa Gard Chakira III    58.33%
  Ridsällskapet Balans      
3 Hanna Knutsson Lobelia    55.69%
  Bodens Ridklubb      
         
         
Kategori D        
         
Placering Ryttare Häst   Resultat
  Klubb      
1 Sunn-Inga Rimpi BBS Cill Dara    61.53%
  Jokkmokks Ridklubb      
2 Emmy Mörk Lundberg Thunder of steel    60.97%
  Bodens Tävlingsryttarsällskap      

 

Klass 7 LA:P1

Kategori C        
         
Placering Ryttare Häst   Resultat
  Klubb      
1 Alva Bjuhr Golden Dream   62.89%
  Ridsällskapet Balans      
2 Moa Gard Chakira III   53.95%
  Ridsällskapet Balans      
         
         
Kategori D        
         
Placering Ryttare Häst   Resultat
  Klubb      
1 Sunn-Inga Rimpi BBS Cill Dara   68.03%
  Jokkmokks Ridklubb      
2 Emmy Mörk Lundberg Thunder of steel   57.63%
  Bodens Tävlingsryttarsällskap      
3 Alma Eriksson Gräns Thelma   53.82%
  Ridklubben Dundret      
Uppdaterad: 29 SEP 2019 06:55 Skribent: Hanna Persson
Epost: Adressen Gömd

Postadress:
Vuollerims RK - Ridsport
Box 9
96030 Vuollerim

Besöksadress:
Murkisträsk 19
96030 Vuollerim

Kontakt:
Tel: 0702039838
E-post: This is a mailto link

Se all info