Inbjudningstävling 3/6 2012
Vuollerims ridklubb 3/6 2012
Klass 1 H 0.80- Hoppning Clear round
Plac.Ryttare Häst Fel Tid
*1 Annika Edberg, Luleå RK Miss Saigon 0 50.7
*1 Ida Nutti, Vuollerims RK Dolomit 0 50.4
*1 Sara Knutsson, Luleå RK Shaman 0 47.0
Klass 1 D 0.70- Hoppning Clear round
Plac.Ryttare Häst Fel Tid
*1 Isabell Eriksson, Överkalix RK Kilberry Bob 0 47.2
Klass 1 C 0.60- Hoppning Clear round
Plac.Ryttare Häst Fel Tid
1 Nina Backman, Bodens RK Mini Business 7 73.4
Försök 2 0 47.7
Klass 1 B 0.50- Hoppning Clear round
Plac.Ryttare Häst Fel Tid
1 Lia Ulvebrink, Vuollerims RK Prins Bertil 6 84.3
2 Emilia Larsson, Bodens RK Geronimo Ute
Klass 2 H 0.95- Hoppning A0+A0 två faser
Plac.Ryttare Häst Fel Tid
*1 Hanna Persson, Vuollerims RK Freco Midnight Diamond 0+0 22.8
*2 Sofia Lundman, Bodens RK Active ZH 0+0 22.9
3 Emelie Lindenhall, RK Dundret Zormèlo 0+0 27.50
4 Hanna Persson, Vuollerims RK Estrella 6 73.9
5 Annika Edberg, Luleå RF Miss Saigon Ute
Klass 2 P 0.85, 0.75, 0.65 - Hoppning A0+A0 två faser
Plac.Ryttare Häst Fel Tid
*1 Melie Lindberg Gullström, Bodens RK Rex 0+0 21.4
*2 Erika Jakobsen, Bodens RK Trinne 3341 0+0 22,5
3 Melissa Högling, Jokkmokks RK Beauty 0+0 25.6
4 Elin Eriksson, Vuollerims RK Alma 0+4 21.8
5 Hugo Larsson, RK Dundret Tanja 0+4 28.5
6 Isabelle Eriksson, Överkalix RK Kilberry Bob 4 52.8
7 Amanda Högström, Vuollerims RK Fabiola 4 58.9
8 Amanda Högström, Vuollerims RK Lady Shy 21 94.0
Klass 2 D 0.85 – Hoppning Avd B, bed A
Plac.Ryttare Häst Fel Tid
*1 Emelie Lindenhall, RK Dundret Max Baloubet du Rouet 0 52.0
Klass 2 C 0.75 – Hoppning Avd B, bed A
Plac.Ryttare Häst Fel Tid
*1 Nina Backman, Bodens RK Mini Business 0 53.1
Klass 2 B 0.65 – Hoppning Avd B, bed A
Plac.Ryttare Häst Fel Tid
1 Emilia Larsson, Bodens RK Geronimo Ute
Klass 3 H 1.05- Hoppning A0+A0 två faser
Plac.Ryttare Häst Fel Tid
*1 Emelie Lindenhall, RK Dundret Zormèlo 0+0 28.0
2 Sofia Lundman, Bodens RK Active ZH 0+4 22.8
3 Hanna Persson, Vuollerims RK Freco Midnight Diamond 0+4 25.1
Klass 3 P 0.95, 0.85, 0.75- Hoppning A0+A0 två faser
Plac.Ryttare Häst Fel Tid
*1 Erika Jakobsen, Bodens RK Trinne 3341 0+0 26.0
*2 Melissa Högling, Jokkmokks RK Beauty 0+0 29.1
3 Hugo Larsson, RK Dundret Tanja 0+4 28.8
4 Amanda Högström, Vuollerims RK Lady Shy 15 73.5
5 Elin Eriksson, Vuollerims RK Alma Ute
Klass 3 D 0.95 – Hoppning Avd B, bed A
Plac.Ryttare Häst Fel Tid
1 Emelie Lindenhall, RK Dundret Max Baloubet du Rouet Ute